ЕВИМА ФУТБОЛ Evima Cup Bansko 2017 - Summer Edition

Standings / Класиране

“EVIMA CUP BANSKO 2017”

2010

 

PARTICIPATION

6 място – PIRIN RAZLOG /BUL/

5 място – LEVSKI SOFIA /BUL/

4 място – MALKI SHAMPIONI SIMITLI /BUL/

 

III PLACE – BOLYARCHETA VELIKO TARNOVO /BUL/

II PLACE – DFK VIDIN /BUL/

I PLACE – VASLUI /ROM/

 

BEST GOALKEEPER – ALEXA EDUARD VASLUI /ROM/

BEST DEFENDER – ZAHARI KIRILOV DFK VIDIN /BUL/

BEST MIDFIEDER – PRICOR FLORINEL VASLUI /ROM/

TOP SCORER – EVELIN   STANEV BOLYARCHETA VT /BUL/

 

 

“EVIMA CUP BANSKO 2017”

2009

 

PARTICIPATION

9-17 place – BANSKO /BUL/

9-17 place – MALKI SHAMPIONI SIMITLI /BUL/

9-17 place – CHARDAFON GABROVO /BUL/

9-17 place – SLAVIA SOFIA /BUL/

9-17 place – BOLYARCHETA VT II /BUL/

9-17 place – CHERNO MORE VARNA II /BUL/

9-17 place – ORLETA PAZARDZHIK /BUL/

9-17 place – BEROE STARA ZAGORA /BUL/

9-17 place – YANTRA 2013 GABROVO /BUL/

8 place – REAL NIS /SER/

7 place – LEVSKI SOFIA /BUL/

6 place – VASLUI /ROM/

5 place – BOLYARCHETA VELIKO TARNOVO /BUL/

4 place – CHERNO MORE VARNA /BUL/

 

III PLACE – ZVEZDICHKA BURGAS /BUL/

II PLACE – DUNAV RUSE /BUL/

I PLACE – BOTEV PLOVDIV /BUL/

 

BEST GOALKEEPER – DIMITAR KRATUNOV BOTEV PLOVDIV /BUL/

BEST DEFENDER – ANGEL KOSTADINOV DUNAV RUSE /BUL/

BEST MIDFIEDER – VASIL IVANOV BOTEV PLOVDIV /BUL/

TOP SCORER – IVAN FILIPOV ZVEZDICHKA BURGAS /BUL/

 

 

“EVIMA CUP BANSKO 2017”

2008

 

PARTICIPATION

5-20 place – BANSKO /BUL/

5-20 place – VEKTA PLOVDIV /BUL/

5-20 place – ETAR VELIKO TARNOVO /BUL

5-20 place – DUSH 1 TASHKENT /UZB/

5-20 place – DUSH 2 TASHKENT /UZB/

5-20 place – LOKOMOTIV GO /BUL/

5-20 place – PIRIN 2001 /BUL/

5-20 place – DOBRUDZHA DOBRICH /BUL/

5-20 place – ZVEZDICHKA BURGAS /BUL/

5-20 place – ZVEZDICHKA BURGAS II /BUL/

5-20 place – DUNAV RUSE /BUL/

5-20 place – DIT SPORT SOFIA /BUL/

5-20 place – BOLYARCHETA VT /BUL/

5-20 place – LEVSKI SOFIA II /BUL/

5-20place – BEROE STARA ZAGORA/BUL/

5-20place – KOPERNIKUS NIS /SER/

4 place – BOTEV PLOVDIV /BUL/

 

III PLACE – LEGIA WARSHAWA /POL/

II PLACE – VASLUI /ROM/

I PLACE – LEVSKI SOFIA /BUL/

 

BEST GOALKEEPER – OGNEN TURNIC KOPERNIKUS NIS /SER/

BEST DEFENDER – TONI GEORGIEV LEVSKI SOFIA /BUL/

BEST MIDFIEDER – SPINU IANIS VASLUI /ROM/

TOP SCORER – MARTI BOYCHEV LEVSKI SOFIA /BUL/

 

 

“EVIMA CUP BANSKO 2017”

2007

 

PARTICIPATION

9-18 place – BANSKO /BUL/

9-18 place – ROZOVA DOLINA KAZANLAK /BUL/

9-18 place – VASLUI /ROM/

9-18 place – LAVCHETA SOFIA /BUL/

9-18 place – DOBRUDZHA DOBRICH /BUL/

9-18 place – BOLYARCHETA VT /BUL/

9-18 place – DIT SPORT SOFIA /BUL/

9-18 place – REAL NIS 2 /SER/

9-18 place – MALKI SHAMPIONI SIMITLI /BUL/

9-18 place – ZVEZDICHKA BURGAS I /BUL/

5-8 place – ZVEZDICHKA BURGAS II /BUL/

7-8 place – GALATASARAY SC /TUR/

6-8 place – YANTRA 2013 GABROVO /BUL/

5-8 place – BEROE STARA ZAGORA/BUL/

4 place – REAL NIS /SER/

 

III PLACE – SLAVIA SOFIA /BUL/

II PLACE – ISTANBUL JENERIK /TUR/

I PLACE – LEVSKI SOFIA /BUL/

BEST GOALKEEPER – ALEKSANDAR MARKOV LEVSKI SOFIA /BUL/

BEST DEFENDER – KALIN LYUBOMIROV SLAVIA SOFIA /BUL/

BEST MIDFIEDER – KEREM KARCHAN ISTANBUL JENERIK /TUR/

TOP SCORER – STIVAN STOYANCHOV LEVSKI SOFIA /BUL/

 

 

EVIMA CUP BANSKO 2017”

2006

 

PARTICIPATION

9-17 place – BANSKO /BUL/

9-17 place – VEKTA PLOVDIV /BUL/

9-17 place – LOKOMOTIV PLOVDIV /BUL/

9-17 place – SEPTEMVRI SIMITLI /BUL/

9-17 place – DUNAV RUSE /BUL/

9-17 place – GOLDEN BOYS IRANIAN /IRAN/

9-17 place – SDUSSHOR 2 TASHKENT /UZB/

9-17 place – VASLUI /ROM/

9-17 place – GALATASARAY /TUR/

8 place – BOLYARCHETA VT /BUL/

7 place – SLAVIA SOFIA /BUL/

6 place – YANTRA 2013 GABROVO /BUL/

5 place – DIT SPORT SOFIA /BUL/

4 place – BEROE STARA ZAGORA /BUL/

 

III PLACE – BOTEV PLOVDIV /BUL/

II PLACE – LEVSKI SOFIA /BUL/

I PLACE – CHERNO MORE VARNA /BUL/

 

BEST GOALKEEPER – VALENDIN DIMITROV CHERNO MORE VARNA /BUL/

BEST DEFENDER – DIMITAR PLACHKOV BOTEV PLOVDIV /BUL/

BEST MIDFIEDER – ADRIAN RAYCHEV LEVSKI SOFIA /BUL/

TOP SCORER – KRISTIYAN IVANOV CHERNO MORE VARNA /BUL/

 

EVIMA CUP BANSKO 2017”

2005

 

PARTICIPATION

5-11 place – PIRIN RAZLOG /BUL/

5-11place – PIRIN 2001 /BUL/

5-11place – MECHETATA PETRICH /BUL/

5-11place – DOBRUDZHA DOBRICH /BUL/

5-11place – BOTEV PLOVDIV /BUL/

5-11place – LEVSKI SOFIA /BUL/

5-11place – AKADEMIK SVISHTOV /BUL/

4 place – MACABI PETAHTIKVA /ISR/

 

III PLACE – ACADEMY PANDEV /MAC/

II PLACE – BEROE STARA ZAGORA /BUL/

I PLACE – DIT SPORT SOFIA /BUL/

 

BEST GOALKEEPER – LYUBCHE DZHEKOV ACADEMY PANDEV /MAC/

BEST DEFENDER – DENISLAV PETKOV BEROE STARA ZAGORA /BUL/

BEST MIDFIEDER – ANTONIO POPOV DIT SPORT SOFIA /BUL/

TOP SCORER – VASIL VASILEV BEROE STARA ZAGORA /BUL/

 

 

EVIMA CUP BANSKO 2017”

2004

 

PARTICIPATION

8 place – MEGASPORT TASHKENT /UZB/

7 place – VASLUI /ROM/

6 place – LAVCHETA SOFIA /BUL/

5 place – ROZOVA DOLINA KAZANLAK /BUL/

4 place – PIRIN 2001 /BUL/

 

III PLACE – ACADEMY PANDEV /MAC/

II PLACE – BEROE STARA ZAGORA /BUL/

I PLACE – CSKA SOFIA /BUL/

 

BEST GOALKEEPER – IVAN MARINOV CSKA SOFIA /BUL/

BEST DEFENDER – ASAN RAFIDOV ACADEMY PANDEV /MAC/

BEST MIDFIEDER – STANISLAV PETKOV BEROE STARA ZAGORA /BUL/

TOP SCORER – YOAN BORNOSUZOV CSKA SOFIA /BUL/

 

RESULTS / Резултати

Program / Програма

 Evima programa 2017 08 Bansko final 2004

 

 Evima programa 2017 08 Bansko final 2005

 Evima programa 2017 08 Bansko final 2006

 Evima programa 2017 08 Bansko final 2007

 Evima programa 2017 08 Bansko final 2008

 Evima programa 2017 08 Bansko final 2009

 Evima programa 2017 08 Bansko final 2010

 

Groups / Групи

Slide1

Slide2

Slide3

Slide4

Slide5

Slide6

Slide7