2006 

1.     FC STEAUA BUCHAREST /ROMANIA/

2.     ACADEMIA WEMBLI /MONTENEGRO/

3.     FC KOPERNIKUS NIS /SERBIA/

4.     FC BANSKO /BULGARIA/

5.     YANTRA 2013 GABROVO /BULGARIA/

6.     FC ATACANTE BEOGRAD /SERBIA/


 

7 April, Thursday

1 FC STEAUA BUCHAREST /ROMANIA/ - FC ATACANTE BEOGRAD /SERBIA/                      9 : 1

2 ACADEMIA WEMBLY /MONTENEGRO/ - FC KOPERNIKUS NIS /SERBIA/                           0 : 7

3 FC BANSKO /BULGARIA/ - YANTRA 2013 GABROVO /BULGARIA/                                   1 : 3

4 FC KOPERNIKUS NIS /SERBIA/ - FC STEAUA BUCHAREST /ROMANIA/                            0 : 3

5 ACADEMIA WEMBLI /MONTENEGRO/ - FC ATACANTE BEOGRAD /SERBIA/                       5 : 3

 

8 April, Friday

6 YANTRA 2013 GABROVO /BULGARIA/ - FC KOPERNIKUS NIS /SERBIA/                        3 : 3

7 FC STEAUA BUCHAREST /ROMANIA/ - FC BANSKO /BULGARIA/                                   8 : 0

8 FC ATACANTE BEOGRAD /SERBIA/ - YANTRA 2013 GABROVO /BULGARIA/                   0 : 4

9 FC BANSKO /BULGARIA/ - ACADEMIA WEMBLI /MONTENEGRO/                                   2 : 5

 

9 April, Saturday

10 FC KOPERNIKUS NIS /SERBIA/ - FC ATACANTE BEOGRAD /SERBIA /                        4 : 1

11 YANTRA 2013 GABROVO /BULGARIA/ - FC STEAUA BUCHAREST /ROMANIA/              2 : 7

12 FC ATACANTE BEOGRAD /SERBIA/ - FC BANSKO /BULGARIA/                                  3 : 1

13 ACADEMIA WEMBLI /MONTENEGRO/ - YANTRA 2013 GABROVO /BULGARIA/              2 : 1

14 FC KOPERNIKUS NIS /SERBIA/ - FC BANSKO /BULGARIA/                                        5 : 1

 

10 April, Sunday

15 FC STEAUA BUCHAREST /ROMANIA/ - ACADEMIA WEMBLI /MONTENEGRO/               5 : 0

 

CLOSING CEREMONY                                                                                                12:30

 

 

2007

1.     FC CRVENA ZVEZDA BEOGRAD /SERBIA/

2.     YANTRA 2013 GABROVO /BULGARIA/

3.     FC ATACANTE BEOGRAD /SERBIA/

4.     ORLETA PAZARDZHIK /BULGARIA/

5.     ACADEMIA WEMBLI /MONTENEGRO/

6.     FC BRIGADA DIMITROVGRAD /BULGARIA/


 

7 April, Thursday

1 FC CRVENA ZVEZDA BEOGRAD /SERBIA/ - FC BRIGADA DIMITROVGRAD /BUL/           14 : 0

2 YANTRA 2013 GABROVO /BULGARIA/ - FC ATACANTE BEOGRAD /SERBIA/                   5 : 1

3 ORLETA PAZARDZHIK /BULGARIA/ - ACADEMIA WEMBLY /MONTENEGRO/                    7 : 0

4 FC ATACANTE BEOGRAD /SERBIA/ - FC CRVENA ZVEZDA BEOGRAD /SERBIA/            0 : 14

5 YANTRA 2013 GABROVO /BULGARIA/ - FC BRIGADA DIMITROVGRAD /BUL/                1 : 3

 

8 April, Friday

6 ACADEMIA WEMBLY /MONTENEGRO/- FC ATACANTE BEOGRAD /SERBIA/                    2 : 0

7 FC CRVENA ZVEZDA BEOGRAD /SERBIA/- ORLETA PAZARDZHIK /BULGARIA/             7 : 0

8 FC BRIGADA DIMITROVGRAD /BUL/- ACADEMIA WEMBLY /MONTENEGRO/                  3 : 2

9 ORLETA PAZARDZHIK /BULGARIA/- YANTRA 2013 GABROVO /BULGARIA/                  3 : 1

 

9 April, Saturday

10 FC ATACANTE BEOGRAD /SERBIA/- FC BRIGADA DIMITROVGRAD /BULGARIA/        1 : 6

11 ACADEMIA WEMBLY /MONTENEGRO/-FC CRVENA ZVEZDA BEOGRAD /SERBIA/         0 : 3

12 FC BRIGADA DIMITROVGRAD /BULGARIA/- ORLETA PAZARDZHIK /BULGARIA/         1 : 3

13 YANTRA 2013 GABROVO /BULGARIA/ - ACADEMIA WEMBLY /MONTENEGRO/             1 : 1

 

10 April, Sunday

14 FC ATACANTE BEOGRAD /SERBIA/ - ORLETA PAZARDZHIK /BULGARIA/                    3 : 4

15 FC CRVENA ZVEZDA BEOGRAD /SERBIA/ - YANTRA 2013 GABROVO /BULGARIA/       6 : 0

CLOSING CEREMONY                                                                                                 12:30