News

2004

5-8 PLACE VASLUI /ROM/ - ROZOVA DOLINA KAZANLAK /BUL/   0:2

5-8 PLACE MEGASPORT TASHKENT /UZB/ - LAVCHETA SOFIA /BUL/   0:3 /служ./

SEMIFINAL 1: ACADEMY PANDEV /MAC/ - BEROE STARA ZAGORA /BUL/   0:3

SEMINFINAL 2: CSKA SOFIA /BUL/ - PIRIN 2001 /BUL/   7:0

7-8 PLACE VASLUI /ROM/ - MEGASPORT TASHKENT /UZB/ 0:3

5-6 PLACE LAVCHETA SOFIA /BUL/ - ROZOVA DOLINA KAZANLAK /BUL/   0:1

 

2005

MACCABI PETAH TIKVA /ISR/ - DOBRUDZHA DOBRICH /BUL/   9:1

AKADEMIK SVISHTOV /BUL/ - MECHETATA PETRICH /BUL/   0:4

DIT SPORT SOFIA /BUL/ - BOTEV PLOVDIV /BUL/   1:0

BOTEV PLOVDIV /BUL/ - PIRIN 2001 /BUL/   1:1

PIRIN RAZLOG /BUL/ - LEVSKI SOFIA /BUL/   0:7

MACCABI PETHA TIKVA /ISR/ - ACADEMY PANDEV /MAC/   0:1

BEROESTARAZAGORA /BUL/ - DITSPORTSOFIA /BUL/   3:0

SEMIFINAL 1 BEROE STARA ZAGORA /BUL/ - MACCABI PETAH TIKVA /ISR/   7:5

SEMIFINAL 2 ACADEMY PANDEV /MAC/ - DIT SPORT SOFIA /BUL/   0:1

 

2006

LOKOMOTIVPLOVDIV /BUL/ - BEROESTARAZAGORA /BUL/   0:0

GOLDENBOYSIRANIAN /IRAN/ - BOTEVPLOVDIV /BUL/   0:0

CHERNO MORE VARNA /BUL/ - BOLYARCHETA VT /BUL/   5:0

LEVSKI SOFIA /BUL/ - SLAVIA SOFIA /BUL/   4:0

YANTRA 2013 /BUL/ - BEROE STARA ZAGORA /BUL/   0:1

BOTEV PLOVDIV /BUL/ - DIT SPORT SOFIA /BUL/   1:1 /3:2 pen./

LOST QARTERFINAL 1 YANTRA 2013 /BUL/ - LOST QARTERFINAL 2 BOLYARCHETA VT /BUL/   3:1

LOST QARTERFINAL 3 SLAVIA SOFIA /BUL/ - LOST QARTERFINAL 4 DIT SOFIA /BUL/   0:2

SEMIFINAL 1 CHERNO MORE VARNA /BUL/ - BEROE STARA ZAGORA /BUL/   5:4

SEMIFINAL 2 LEVSKI SOFIA /BUL/ - BOTEV PLOVDIV /BUL/   4:0

7-8 PLACE BOLYARCHETA VT /BUL/ - SLAVIA SOFIA /BUL/   0:6

5-6 PLACE YANTRA 2013 GABROVO /BUL/ - DIT SPORT SOFIA /BUL/

 

2007

ISTANBUL JENERIK /TUR/ - VASLUI /ROM/   0:0

SLAVIA SOFIA /BUL/ - GALATASARAY SK /TUR/   1:2

DIT SPORT SOFIA /BUL/ - BOLYARCHETA VT /BUL/   2:1

REAL NIS /SER/ - LAVCHETA SOFIA /BUL/   1:0

BANSKO /BUL/ - MALKI SHAMPIONI SIMITLI /BUL/   2:0

QUARTERFINAL BEROE STARA ZAGORA /BUL/ - ISTANBUL JENERIK /TUR/   0:1

QARTERFINAL ZVEZDICHKA BURGAS II /BUL/ - SLAVIA SOFIA /BUL/   0:1

QARTERFINAL GALATASARAY SK /TUR/ - REAL NIS /SER/   4:6

QARTERFINAL LEVSKI SOFIA /BUL/ - YANTRA 2013 GABROVO /BUL/   4:0

SEMIFINAL 1 ISTANBUL JENERIK /TUR/ - SLAVIA SOFIA /BUL/   3:1

SEMIFINAL 2 REAL NIS /SER/ - LEVSKI SOFIA /BUL/   2:3

 

2008

ZVEZDICHKA BURGAS II /BUL/ - BEROE STARA ZAGORA /BUL/   0:0

VEKTA PLOVDIV /BUL/ - KOPERNIKUS NIS /SER/   0:4

DUSH 2 TASHKENT /UZB/ - DOBRUDZHA DOBRICH /BUL/   1:6

PIRIN 2001 /BUL/ - BOTEV PLOVDIV /BUL/   0:3

DUSH 1 TASHKENT /UZB/ - DIT SPORT SOFIA /BUL/   0:6

ZVEZDICHKA BURGAS /BUL/ - LEVSKI SOFIA /BUL/   0:10

VASLUI /ROM/ - BOLYARCHETA VT /BUL/   1:0

LOKOMOTIV GO /BUL/ - VEKTA PLOVDIV /BUL/   0:3

ETAR VELIKO TARNOVO /BUL/ - LEGIA WARSHAWA /POL/   0:3

DOBRUDZHA DOBRICH /BUL/ - LEVSKI SOFIA II /BUL/   4:1

SEMIFINAL 1 BOTEV PLOVDIV /BUL/ - LEVSKI SOFIA /BUL/   1:6

SEMIFINAL 2 LEGIA WARSZAWA /POL/ - VASLUI /ROM/   6:7

 

2009

LEVSKI SOFIA /BUL/ - YANTRA 2013 GABROVO /BUL/   3:0

BANSKO /BUL/ - VASLUI /ROM/   0:5

BEROE STARA ZAGORA /BUL/ - CHERNO MORE VARNA II /BUL/   2:1

QUARTERFINAL REAL NIS /SER/ - CHERNO MORE VARNA I /BUL/   1:3

QUARTERFINAL ZVEZDICHKA BURGAS /BUL/ - LEVSKI SOFIA /BUL/   4:2

QUARTERFINAL DUNAV RUSE /BUL/ - BOLYARCHETA VT /BUL/  6:4

QARTERFINAL BOTEV PLOVDIV /BUL/ - VASLUI /ROM/   7:6

LOST QARTERFINAL 1 REAL NIS /SER/ - LOST QARTERFINAL 2 VASLUI /ROM/   0:3

LOST QARTERFINAL 3 LEVSKI SOFIA /BUL/ - LOST QARTERFINAL 4 BOLYARCHETA VT /BUL/   0:5

SEMIFINAL 1 CHERNO MORE VARNA /BUL/ - BOTEV PLOVDIV /BUL/   2:5

SEMIFINAL 2 ZVEZDICHKA BURGAS /BUL/ - DUNAV RUSE /BUL/   6:7

7-8 PLACE REAL NIS /SER/ - LEVSKI SOFIA /BUL/   0:3

5-6 PLACE VASLUI /ROM/ - BOLYARCHETA VT /BUL/   4:8

 

2010

LEVSKI SOFIA /BUL/ - MALKI SHAMPIONI SIMITLI /BUL/   5:2

DFK VIDIN /BUL/ - PIRIN RAZLOG /BUL/   3:1

BOLYARCHETA VT /BUL/ - VASLUI /ROM/   1:3

MALKI SHAMPIONI SIMITLI /BUL/ - DFK VIDIN /BUL/   2:5