News

Вихрен /Сандански/ и Беласица /Петрич/ завършиха наравно 1:1 в първата среща за деня на Евима къп 2016 в Банско. Пиринското дерби при децата, родени през 2005 -та година, предложи много емоции на зрителите. Двата отбора направиха много здрав мач. Разстоянието между двата града е само 20 км.  и срещите между двата отбора, независимо на какво ниво, са повече от дерби.

В този мач в Банско децата на Беласица поведоха през първото полувреме с автогол. През второто полувреме Дани Славков изравни за Вихрен. Благодарение на този гол момчетата от Сандански докосват вече първото място в тази група. Те победиха и Нотингам Форест и нямат загуба от началото на турнира.

За малчуганите от Петрич, водени от Емил Шаламанов, това бе трето поредно равенство. Нито един друг отбор няма толкова много равенства на Евима къп 2016.