SCHEDULE - 2004 B Group

 

1.     FC CSKA SOFIA /BULGARIA/

2.     FC RADNICKI NOVI BEOGRAD /SERBIA/

3.     FC MONTANA /BULGARIA/

4.     FC BANSKO /BULGARIA/


2 April, Saturday

2 FC RADNICKI NOVI BEOGRAD /SERBIA/ - FC MONTANA /BULGARIA/             6:0

5 FC CSKA SOFIA /BULGARIA/ - FC BANSKO /BULGARIA/                                 5:0

3 April, Sunday

8 FC RADNICKI NOVI BEOGRAD /SERBIA/ - FC CSKA SOFIA /BULGARIA/         0:2

11 FC MONTANA /BULGARIA/- FC BANSKO /BULGARIA/                              0:0

4 April, Monday

14 FC BANSKO /BULGARIA/ - FC RADNICKI NOVI BEOGRAD /SERBIA/             0:5

17 FC CSKA SOFIA /BULGARIA/ - FC MONTANA /BULGARIA/                       4:0

5 April, Tuesday

19 WINNER GROUP “A” - WINNER GROUP “B”                                              11:45

20 WINNER GROUP “C” - WINNER GROUP “A”                                             14:45

21                      8-9 places                                                                        15:45

22                      6-7 places                                                                        18:45

 

6 April, Wednesday

23                      4-5 places                                                                        08:45

24 WINNER GROUP “B” - WINNER GROUP “C”                                             10:45

                         CLOSING CEREMONY                                                       13:30

SCHEDULE - 2004 C GROUP


1.     VARDAR SKOPJE /MACEDONIA/         

2.     FC POLETARAC BEOGRAD /SERBIA/

3.     FC PRECIZ MONTANA /BULGARIA/    

4.     FC KARNOBAT 2 /BULGARIA/


 

2 April, Saturday

3 FC POLETARAC BEOGRAD /SERBIA/  - FC PRECIZ MONTANA /BULGARIA/          1:1

6 VARDAR SKOPJE /MACEDONIA/ - FC KARNOBAT 2 /BULGARIA/                          7:0

3 April, Sunday

9 FC POLETARAC BEOGRAD /SERBIA/- VARDAR SKOPJE /MACEDONIA/                1:1

12 FC PRECIZ MONTANA /BULGARIA/ - FC KARNOBAT 2 /BULGARIA/               10:0

4 April, Monday

15 FC KARNOBAT 2 /BULGARIA/ - FC POLETARAC BEOGRAD /SERBIA/                 1:3

18 VARDAR SKOPJE /MACEDONIA/ - FC PRECIZ MONTANA /BULGARIA              1:1

5 April, Tuesday

19 WINNER GROUP “A” - WINNER GROUP “B”                                                   11:45

20 WINNER GROUP “C” - WINNER GROUP “A”                                                   14:45

21                      8-9 places                                                                              15:45

22                      6-7 places                                                                             18:45

 

6 April, Wednesday

23                      4-5 places                                                                              08:45

24 WINNER GROUP “B” - WINNER GROUP “C”                                                   10:45  

                          CLOSING CEREMONY                                                            13:30

 

SCHEDULE - 2005 A Group

 

1.    FC NOTTINGHAM FOREST /ENGLAND/

2.     FC RADNICKI NIS 1 /SERBIA/

3.     FC REAL NIS /SERBIA/

4.     FC MIZIYA KNEZHA /BULGARIA/

5.     FC VIHREN /BULGARIA/


2 April, Saturday

2 FC NOTTINGHAM FOREST /ENGLAND/ - FC RADNICKI NIS 1 /SERBIA/                    6:0

4 FC REAL NIS /SERBIA/ - FC MIZIYA KNEZHA /BULGARIA/                                       7:1

3 April, Sunday

6 FC RADNICKI NIS 1 /SERBIA/ - FC VIHREN /BULGARIA/                                         0:2

8 FC NOTTINGHAM FOREST /ENGLAND/ - FC MIZIYA KNEZHA /BULGARIA                 6:0

10 FC VIHREN /BULGARIA/- FC REAL NIS /SERBIA/                                                  0:1

4 April, Monday

11 FC REAL NIS /SERBIA/- FC NOTTINGHAM FOREST /ENGLAND/                             0:2

13 FC MIZIYA KNEZHA /BULGARIA - FC RADNICKI NIS 1 /SERBIA/                           0:5

15 FC VIHREN /BULGARIA/- FC NOTTINGHAM FOREST /ENGLAND                             1:1

5 April, Tuesday

17 FC RADNICKI NIS 1 /SERBIA/ - FC REAL NIS /SERBIA/                                         0:3

19 FC MIZIYA KNEZHA /BULGARIA - FC VIHREN /BULGARIA/                                    0:4

                                         ½ Final

21   A-1  - B-2                                                                                                        16:45

22    B-1  - A-2                                                                                                       17:45

6 April, Wednesday

23                                     3-4 places                                                                    09:45

24                                     Final                                                                             12:00

                                         CLOSING CEREMONY                                                  13:30

SCHEDULE - 2005 B Group

 

1.     FC RADNICKI NIS 2 /SERBIA/

2.     FC LOKOMOTIV SOFIA /BULGARIA/

3.     FC ARDA 1924 KARDZHALI /BULGARIA/

4.     FC BELASITSA PETRICH/BULGARIA/

5.     FC SPARTAK PLEVEN /BULGARIA/


2 April, Saturday

 

1 FC RADNICKI NIS 2 /SERBIA/ - FC LOKOMOTIV SOFIA /BULGARIA/                       0 : 1

3 FC ARDA 1924 KARDZHALI /BUL/ - FC BELASITSA PETRICH /BULGARIA/            3 : 0

5 FC LOKOMOTIV SOFIA /BUL/- FC SPARTAK PLEVEN /BULGARIA/                           1 : 3

3 April, Sunday

7 FC SPARTAK PLEVEN /BULGARIA/ - FC ARDA 1924 KARDZHALI /BUL/                    1 : 2

9 FC RADNICKI NIS 2 /SERBIA/- FC BELASITSA PETRICH /BULGARIA/                    0 : 3

4 April, Monday

12 FC ARDA 1924 KARDZHALI /BUL/ - FC RADNICKI NIS 2 /SERBIA/                        2 : 0

14 FC BELASITSA PETRICH /BUL/- FC LOKOMOTIV SOFIA /BULGARIA/                1 : 1

5 April, Tuesday

16 FC SPARTAK PLEVEN /BULGARIA/- FC RADNICKI NIS 2 /SERBIA/                         3 : 0

18 FC LOKOMOTIV SOFIA /BULGARIA/ - FC ARDA 1924 KARDZHALI /BUL/            1 : 3

20 FC BELASITSA PETRICH /BUL/ - FC SPARTAK PLEVEN /BULGARIA                    0 : 2

                                                       ½ Final

21    A-1  - B-2                                                                                                       16:45

22    B-1  - A-2                                                                                                       17:45

6 April, Wednesday

23                                                 3-4 places                                                        09:45

24                                                 Final                                                                 12:00

                                                     CLOSING CEREMONY                                      13:30